kurşun teknik
Bir web sitesi oluşturmak mı istiyorsun? Alrady, bazı web ajanlarından alıntı yapıyor mu? 2000euro? 3000euro? Lol.
Gerçeği bir web sitesi oluşturmak neredeyse hiçbir şey maliyeti ... Tüm webagencies templatemonster.com gibi platformlardan şablonlar kullanıyor. Ancak web sitenizi elinize aldığınızda içeriğe ve içeriğe ihtiyacınız var. İçeriğiyle web siteniz tamamen değersizdir. Ancak genellikle web sitesi yapıldığında sizin için içerik hazırlamak için hiç kimse yoktur, başlıklar + her ürünün açıklamaları.
Yani bir web sitesi mi istiyorsun? Senin için özgür yapabiliriz, çünkü gerçekte hiçbir şeye mal olmaz. Sadece templatemonster.com'dan istediğiniz şablonu satın alırsınız. Sadece genelde yaklaşık 50 euro'ya mal oluyor.
Artık ücretsiz bir web sitene sahip olabilirsiniz, ancak içeriğiniz yoksa totalally daha az anlam taşıyor. Peki teklifimiz ne Makalelerinizin her biri için farklı bir benzersiz içerik yazabiliriz. Bu dilediğiniz dile çevrildi. Makalelarınızın her biri için gerekli olandan çok benzersiz içerik olarak 3000RMB (400 euro) TO WRITE yazdığımız ürünlerin ve dillerin her bir bölümlendirmesi için. 100 SPORT AYAKKABI veya 1000 SPOR AYAKKABI olabilir, 400 euro'luk aynı fiyata spor ayakkabılarınızı tanımlayan 1000 benzersiz içerik yazacağız. İyi teklif değil mi?

Ne arıyorsun (araba, sanayi, elektrik?) :